www.hotel-ubytovani.com
 

Penzion ALČA ubytování Praha 9-Dolní Počernice

 
 
 
Penzion Praha 9-Dolní Počernice Alča - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Praha 9-Dolní Počernice Alča - disponuje restauracíPenzion Praha 9-Dolní Počernice Alča - je k dispozici připojení na internetPenzion Praha 9-Dolní Počernice Alča - je k dispozici letní terasaPenzion Praha 9-Dolní Počernice Alča - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Praha 9-Dolní Počernice Alča - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Praha 9-Dolní Počernice Alča - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 

Penzion ALČA
Národních hrdinů 28, Praha 9-Dolní Počernice 19012
Česká Republika
Pension-Praha-Alca@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
Penzion Alča ubytování Praha 9-Dolní Počernice Aktuální počasí jasno
Doporučte tyto stránky:
 

Penzion ALČA - ubytování Praha 9-Dolní Počernice | Vítejte

 
Penzion Praha 9-Dolní Počernice Alča Klidný rodinný penzion s vynikajícím dopravním spojením nejen do centra Prahy. Penzion Alča se nachází v Praze - Dolních Počernicích.

Praha Penzion Alča ubytování
Penzion Alča má "zatím" 5 pokojů s maximální kapacitou 14 lůžek včetně přistýlek. Na každém pokoji je koupelna s WC. Pokoje jsou vybaveny TV a hosté mají k dispozici Wi-fi připojení k internetu.

Penzion Alča v Praze služby
Snídaně, která je již zahrnuta v ceně ubytování, je servírovaná na pokoj do 10 hodin. Pejsky a kočičky si můžete vzít s sebou (za poplatek). Parkování (pokud je volné místo) za branou, která je přes noc zavřena. Připojení pomoci WI-FI k internetu zdarma.

Dolní Počernice Penzion Alča restaurace
V přízemí domu je restaurace, otevřena od 10:00 – 22:00 hodin. V létě s krásnou zahrádkou a dětským koutkem, možnost elektronických šipek, případně stolního fotbálku.

Dovolená Praha Dolní Počernice penzion Alča okolí
Jen 3 minutky chůze od penzionu se nachází krásný park s rozlehlým rybníkem a zámečkem, který v současnosti slouží jako dětský domov. V parku se také nachází bývalý pivovar, vodní mlýn, farní kostel Nanebevzetí panny Marie z konce 12. století. Dolními Počernicemi prochází naučná stezka - 21 zastávek. V okolí cyklostezky, dětské hřiště, tenisové kurty i golfové hřiště. Jezdecký klub Počin - vyjížďky na koních. Centrum Černý Most - multikino, posilovna atd.